PTT Trafik ve Kasko Sigortası 2018 Güncel Fiyatlar

PTT Trafik ve Kasko Sigortası 2018 Güncel Fiyatlar

Son dönemlerde iyiden iyiye gündem olan sigorta ve kasko konusu, en avantajlı ve en uygun rakamlar eşliğinde yaptırılmak istenir. Özel kuruluşlar bu konuda çeşitli kampanyalar oluşturup sigorta ve kasko fırsatlarını halka tanıtmaya çaba gösterirken, yükselen faizler ve çeşitli ek masraflar ile bütün bu işlemlerin daha pahalı bir şekilde yapılması durumu da söz konusu olmaktadır. Ancak kimi sigorta firmaları ya da bu hizmeti sunan kurumlar ise bazı fırsatları öne çıkarabilirler. PTT de bunlardan biridir. 2018 yılında PTT kanalı ile sigorta ve kasko yaptırmak olasıdır.

PTT Trafik Sigortası ve Kasko

Araç sahibi her kişi ya da kuruluş için kasko ve sigorta önemli unsurlardır. Araçların trafik sigortası olmadan trafiğe çıkmaları zaten ayrı bir suçtur. Olası problem ya da kazalara karşı kişinin masraflarını üstlenen kasko sigortası da önemli bir unsurdur. İşte bütün bunlar gerek kapsamlı şekilde, gerek ise uygun fiyatlar karşılığında PTT trafik sigortası çerçevesinde yaptırılabilir.

PTT Trafik Sigortası Fiyatları

Sosyal medyada PTT tarafından yapılan trafik sigortası ile ilgili 301 TL’lik ücretlerin elden ele yayıldığı görülebilir. Ancak belirtmek gerekir ki bu meblağ sadece motosikletler için çıkarılabilir. Bunun dışında, 2018 yılı baz alındığında, PTT trafik sigortalarının en az 500 TL ve üzerinde olduğu unutulmamalıdır. Her ne kadar PTT sigorta şirketi, PTT bünyesinde oluşturulmuş bir kuruluş olsa da bir takım masrafları ve harcamaları yapmak zorunda olduğu için fiyat açısından bazı baremlerde kalmak mecburiyetindedir.

PTT Kasko

Dileyen herkes trafik sigortasını bu miktarlarda tutmak için PTT aracılığı ile söz konusu hizmeti alabilir. Ayrıca, yine avantajlı şekilde, kasko hizmetleri de PTT tarafından sunulmakta ve dileyen herkes bu hizmetlerden yararlanabilmektedir.

ssk: