Toptan Tekstil – Karagöz Tekstil Ltd. Şti.

Kaliteli Düzeyi Yüksek Tekstil Ürünleri

Son dönemlerde pek çok otel, ev, işletme; havlu, pike, bornoz, ihram giysileri, hac kumaşları, cenaze takımları ya da nevresim gibi tekstil malzemesi ihtiyaçlarını karşılamak üzere güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceği işletmeler arıyor. Bu kapsamda sektörün en kıdemli ve en deneyimli firmalarından birisi olan Karagöz Tekstil firması sizler için güzel bir tercih olacaktır.

Karagöz Tekstil Şirketi

Tekstil sektörünün duayen firmalarından birisi olan Karagöz Tekstil firması, sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretim gerçekleştirmeye devam ediyor. Her biri alanında eğitimli ve tecrübe sahibi personelleri ile birlikte müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için tüm imkanları ile hizmet sunmayı sürdüren şirketi, güler yüzlü ve kaliteli hizmet politikasından ödün vermeden çalışmalar yürütüyor. Tekstil ürünleri konusunda oldukça titizlikle çalışan firma, 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Toptan Tekstil havlu gibi ürünlerin üretimini gerçekleştiren ve büyük bir marka oluşturmayı başaran Karagöz Tekstil, Denizli’de üretim faaliyetlerini sürdüren bir şirket olma niteliği taşıyor.

Karagöz Tekstil Ürünleri

Karagöz Tekstil firması 20 yıla yakın tecrübe ile birlikte oldukça yüksek ürün çeşitliliğine sahip bir firmadır. Bugün geldiği noktada 3000 metrekarelik tesisleri ile tam kapasite üretim gerçekleştirmeye devam eden firma, havlu ürünlerinden otel tekstil ürünlerine, bornozlardan ihram tekstil ürünlerine, cenaze takımına kadar onlarca çeşit ürün kategorisiyle hizmet sunuyor. Özellikle bornoz üretiminde ülkemizin en önde gelen kurumlarından birisi olan Karagöz Tekstil firması müşterilerin dikkatini çekiyor. Üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünleri dijital satış mağazasında satışa sunan firma, pike üretimi ihraç fazlası ürünler gibi başlıklar altında da ürün satışlarında bulunuyor.

Karagöz Tekstil Müşteri Hizmetleri

Bugün dünyanın birçok noktasına üretimini gerçekleştirdiği tekstil malzemelerini satan bir firma olarak hizmet veren Karagöz Tekstil sitesine ait internet mağazasında gereksinim halinde olduğunuz ürünleri incelemek isterseniz, yapmanız gereken tek şey ilgili ürünün görseline tıklamak olmalıdır. Bu şekilde ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Öte yandan sizler de işletmeniz, eviniz ya da oteliniz için toptan şekilde havlu, bornoz gibi tekstil ürünleri satın almak isterseniz, iletişim numaraları üzerinden Karagöz Tekstil müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
İzmir Yolu Üzeri 5. Km Bozburun Mah. 7051 Sok. No: 3 Denizli
+90 258 252 11 16
+90 533 7159777
info@karagoztekstil.com
ssk: